فریاد فلسطین

بانک کتاب مقاله عکس صدا فیلم با موضوعیت صهیونیسم ‘یهود ‘فلسطین و مقاومت اسلامی

محصولات فرهنگی ستاد پاسداشت شهدای نهضت جهانی اسلام

ستاد پاسداشت شهدای نهضت جهانی اسلام ضمن تبريك و تسليت شهادت پرافتخار سردار حزب الله لبنان و همزمان با هفتمين روز تدفين آن سردار افسانه‌اي در روضة الشهيدين بيروت، به منظور تجليل و بزرگداشت مجاهدت او سنگ يادبود آن عزيز را در تهران نصب خواهد كرد.
همچنین به همین مناسبت مستند «اسطوره عماد» حاوی، گزارش و تحلیل شهادت حاج عماد مغنیه، سخنرانی کامل سید حسن نصرالله، گزارش جامعی از مراسم تشیع و مصاحبه با خانواده این مجاهد شهید، توسط کمیته فرهنگی این ستاد منتشر می شود.
علاقمندان به تهيه اين مستند براي كسب اطلاعات بيشتر مي‌توانند با شماره ۰۹۱۲۲۰۶۳۶۲۴ تماس حاصل فرمایند.
اسطوره عماد
برای اولین بار در ایران

شکار مهندس"... متأسفانه مجبورم به عنوان يك كارشناس امنيتى - نظامى، در مقابل عظمت و دقت عمليات‏هايت به واماندگى و تحير خودم اعتراف كنم؛ چرا كه جز اين چاره‏اى ندارم. كارهاى تو نه تنها اعجاب من كه تعجب همه متخصصان امنيتى جهان را برانگيخته است..."

متن بالا قسمتی از صحبت های ژنرال "شیمون رومح"، از عالى‏رتبه‏ترين نيروهاى امنيتى صهيونيست‏ها در مورد شهید مهندس یحیی عیاش در یک برنامه تلویزیونی است.

یحیی که رد طول ۵ سال با فرار از چنگال نیروهای امنیتی رژیم صهیونیستی توانسته بود با طراحی انواع عملیات های استشهادی، امنیت این رژیم را به چالش بکشاند، به عنوان یکی از خطرناک ترین دشمنان اسراییل در لیست سیاه قرار گرفت.

بنیانگذار یگان های شهادت طلب فلسطینی که مسئول کشته و زخمی شدن بیش از ۵۰۰ صهیونیست اشغالگر بود، سر انجام بر اثر خیانت یکی از اطرافیانش توسط نیروهای امنیتی اسراییل موسوم به "شین بث" ترور شد و به شهادت رسید.

مستند "شکار مهندس" که توسط یکی از شبکه های تلویزیونی آمریکایی با گرایش های صهیونیستی ساخته شده، شرحی است بر نحوه عملیات پیچیده ترور مهندس شهید یحیی عیاش.

این مستند که در آن برخی مسئولین صهیونیست پرونده شکار مهندس به ایراد نقطه نظرات خود پرداخته اند، با زبان انگلیسی و با زیر نویس فارسی در اختیار مخاطبین قرار گرفته است.

بها : ۱۰۰۰۰ ریالروی خط آتش (۳لوح فشرده)

 

روی خط آتش

این فیلمها مجموعه ایست منحصر به فرد از عملیات نظامی "مقاومت اسلامی "( شاخه ی نظامی حزب الله لبنان) که توسط واحد تبلیغات جنگی "حزب الله" فیلمبرداری شده و در همان روز های پر التهاب اشغال جنوب لبنان توسط رژیم صهیونیستی به رسانه های جهان و خصوصا عربی مخابره شده است.

درحقیقت این فیلم ها در زمان خود بخشی از عملیات روانی حزب الله علیه اشغال گران اسراییلی بودند که به عقیده صاحب نظران سیاسی ـ نظامی(اعم از اسراییلی و غیر اسراییلی) تاثرات نمایش سراسری آن ها برای صهیونیست ها معادل با خود عملیات نظامی بود زیرا جای هیچ شک و شبهه ای را در مورد آسیب پذیری بالای ارتش صهیونیستی و توانمندی های حیرت انگیز چریک های مقاومت اسلامی برای جهانیان (خصوصا مسلمانان لبنانی و فلسطینی) باقی نمی گذاشت و روحیه ای مضاعف به مجاهدانی که آرزوی نبرد با رژیم صهیونیستی را داشتند می بخشید.

مجموعه ی "روی خط آتش" شامل تمامی عملیات های " مقاومت اسلامی" تا پیش از فرار مفتضحانه ی رژیم صهیونیستی از جنوب لبنان در سال۱۳۷۹ شمسی( ۲۰۰۰میلادی) است که به صورت تفکیکی و با تاریخ و منطقه ی اجرای عملیات تنظیم شده و با زیر نویس فارسی ارائه می شود.

"روی خط آتش" شامل ۳ لوح فشرده و با فرمت "وی .سی .دی" می باشد.

بها : ۲۵۰۰۰ ریال


باد های شمالی (۳لوح فشرده)

بادهای شمالی

مستند بی نظیر "بادهای شمالی" روایتی ست از نا گفته های جنگ ۳۳ روزه ی رژیم صهیونیستی علیه لبنان در سال گذشته.

آن چه این مستند را از ارزش فوق العاده ای برخوردار می کند تکیه بر منابع رسانه ای رژیم اشغالگر قدس است.

در حقیقت "باد های شمالی" گلچینی ست از گزارش های خبری و تحلیلی شبکه های تلویزیونی رژیم مجعول اسراییل در طی روز های پر حرارت جنگ ۳۳ روزه است که با هنرمندی و زیبایی خاصی کنار هم قرار گرفته و به شکل یکی از اسناد انکار ناپذیر این جنگ در تاریخ ثبت شده است. بخش عمده ی این مستند به زبان "عبری" می باشد که با زیرنویس فارسی به علاقمندان ارائه می شود.

این فیلم در قالب ۳ لوح فشرده و با فرمت "وی.سی.دی"منتشر شده است.

بها:۲۵۰۰۰ ریالمبادله ی بزرگ (۲لوح فشرده)

 

مبادله ی بزرگ

"مبادله ی بزرگ " داستان پیچیده ترین عملیات امنیتی - نظامی "مقاومت اسلامی لبنان" در تاریخ مبارزات ضد صهیونیستی این تشکیلات جهادی-سیاسی ست.

در سال ۱۳۷۹ شمسی (۲۰۰۰ میلادی) یگان های "مقاومت اسلامی لبنان" در منطقه ای از خاک لبنان که هنوز در اشغال صهیونیست ها قرار دارد یعنی "مزارع شبعا" دست به تهاجمی علیه گشتی های ارتش صهیونیستی زدند.

در این عملیات پیچیده ،۳سرباز صهیونیست به اسارت واحد های "مقاومت اسلامی" در آمدند. اسارت این ۳ سرباز مشکلات عدیده ای را برای نظام صهیونیستی به بار آورد اما هنوز مقامات امنیتی این رژیم با تبعات این قضیه کنارنیامده بودند که "سید حسن نصر الله" دبیر کل حزب الله لبنان" طی یک سخنرانی ، به شکل مختصر خبر به اسارت درآمدن یک سرهنگ اسراییلی به دست مقاومت اسلامی را منتشر نمود.

"حزب الله لبنان " این عملیات اسیر گیری را به منظور زمینه سازی برای آزاد کردن آخرین اسرای لبنانی که در زندان های رژیم اشغالگر به سر می بردند طراحی و به اجرا درآورده بود.

۴ سال بعد صد ها اسیر فلسطینی ، لبنانی و اردنی و ...به همت حزب الله لبنان با ۳ سرباز و یک سرهنگ صهیونیست مبادله شدند.

چندین سال به طول انجامید تا عوامل موثر در این عملیات اسیر گیری و تبادل پای دوربین های تلویزیونی بنشینند و ابعاد پنهان این ماجرای تاریخی را بیان کنند.

مستند "مبادله ی بزرگ" روایتی ست دست اول از روند "عملیات اسیر گیری" و مذاکرات طولانی برای مبادله ی اسرا که از زبان مسولان حزب الله و مقامات صهیونیست بیان می شود.

این مستند حاوی اطلاعات بسیار مهمی پیرامون قدرت امنیتی و اطلاعاتی حزب الله لبنان است که شگفتی جهانیان را برانگیخت. در این فیلم برای نخستین بار فیلم عملیات اسیر گیری در سال ۱۳۷۹ که مستقیما توسط واحد تبلیغات جنگی حزب الله فیلمبرداری شده است منتشر می شود.

آن چه بر ارزش علمی و تاریخی این فیلم می افزاید مراجعه ی توامان سازنده ی فیلم به عناصر لبنانی و صهیونیستی درگیر در این ماجراست.

فیلم مستند "مبادله ی بزرگ" در قالب ۲ لوح فشرده و با فرمت "وی.سی.دی" و با زیر نویس فارسی منتشر شده است.

بها:۲۰۰۰۰ ریالدفاع از خود

دفاع از خود

این فیلم، مستندی ست پیرامون جنایات رژیم صهیونیستی علیه شهروندان غیر نظامی لبنانی در جریان جنگ ۳۳ روزه.

در این فیلم همچنین برش هایی از پاسخ رزمندگان مقاومت اسلامی به صهیونیست ها نیز ارائه شده است. در حقیقت می توان "دفاع از خود" را گزارشی اجمالی از جنگ ۳۳ روزه دانست که در آن به ابعاد مردمی جنگ بیشتر تکیه شده است.

این فیلم در قالب یک لوح فشرده وبا فرمت "وی.سی.دی"منتشر شده و دارای زیر نویس فارسی می باشد.

بها:۱۰۰۰۰ ریالپرچمداران خورشید۱

پرچمداران خورشید- 2

کمیته ی فرهنگی ستاد پاسداشت شهدای نهضت جهانی اسلام ، اولین قسمت ازمجموعه ی "پرچمداران خورشید" را منتشر کرده است.

"پرچمداران خورشید ۱" شامل وصیت نامه ی تصویری تعدادی از شهدای جنگ ۳۳ روزه است که مدتی پیش از شهادت آن عزیزان به تصویر کشیده شده است.

همچنین نماهنگ هنرمندانه ی "پیام مجاهدان" نیز در این لوح فشرده ارائه شده است که یقینا مورد توجه مخاطبان قرار خواهد گرفت.

"پرچمداران خورشید۱ " در قالب یک لوح فشرده و با فرمت "وی.سی.دی" منتشر شده است.

بها:۱۰۰۰۰ ریالضیافت اسلحه۱

ضیافت اسلحه 1

کمیته ی آموزش ستاد پاسداشت شهدای نهضت جهانی اسلام، اولین قسمت ازمجموعه ی "ضیافت اسلحه" را منتشر کرده است.

"ضیافت اسلحه۱" فیلمی ست مربوط به یگان های شهادت طلب حرکت مقاومت اسلامی فلسطین(حماس)، موسوم به "یگان های شهید عزالدین قسام".

این فیلم حاوی تصاویر و مصاحبه هایی منحصر بفرد ازفرماندهان "یگان های قسام"و آموزش های رزمندگان این حرکت می باشد.

همچنین فیلم مستندی از یکی از عملیات های استشهادی بزرگ این حرکت در انتهای فیلم مشاهده می شود که برای اولین بار در ایران منتشر می شود.این عملیات "خدنگ شکافنده" نام دارد.

بها:۱۰۰۰۰ ریالضیافت اسلحه۲

ضیافت اسلحه 2

کمیته ی آموزش ستاد پاسداشت شهدای نهضت جهانی اسلام، دومین قسمت ازمجموعه ی "ضیافت اسلحه۲" را منتشر کرده است.

"ضیافت اسلحه۲" فیلمی ست مربوط به یگان های شهادت طلب جنبش جهاد اسلامی فلسطین، موسوم به "سرایا القدس".

این فیلم حاوی تصاویر و مصاحبه هایی منحصر بفرد ازفرماندهان "سرایا القدس"وآموزش رزمندگان این جنبش می باشد.

همچنین فیلم مستندی از یکی از عملیات های استشهادی منحصر بفرد این حرکت در انتهای فیلم مشاهده می شود که برای اولین بار در ایران منتشر می شود.این عملیات "فتح المبین" نام دارد.

بها:۱۰۰۰۰ ریالوعده ی صادق

وعده ی صادق

"وعده ی صادق" مجموعه ای است از کلیپ های حماسی که درایام جنگ ۳۳ روزه توسط کمیته ی فرهنگی ستاد پاسداشت شهدای نهضت جهانی اسلام انتشار یافت.

بها:۱۰۰۰۰ ریالدختران زیتون

دختران زیتون

"دختران زیتون" مجموعه ای ست مستند از زندگی و نحوه شهادت زنان شهادت طلب فلسطینی که از جمله آنها می توان به شهیدان ریم صالح الریاشی، آیات الاخرس، دارین ابو عیشه، مرفت مسعود، فاطمه نجار اشاره کرد.

بها:۱۰۰۰۰ ریالدر مکتب شهادت طلبان(۲لوح فشرده)

در مکتب شهادت طلبان

رابرت بیر، جاسوس سیا، در این مستند به نحوه شکل گیری و گسترش عملیات های شهادت طلبانه در میان مسلمانان به خصوص ایران، لبنان و فلسطین می پردازد.

این مستند انجام عملیات های شهادت طلبانه را برنده ترین سلاح مسلمانان در برابر دشمن می داند.

مستند "در مکتب شهادت طلبان" به زبان انگلیسی و با زیر نویس فارسی و در قالب ۲ لوح فشرده، توسط کمیته آموزش ستاد پاسداشت ارائه شده است.

گفتنی است این مستند و سازنده آن جوایز بسیاری را از جشنواره های اروپایی و آمریکایی دریافت کرده اند.

در هر حال مستند "در مکتب شهادت طلبان"، بررسی عملیات شهادت طلبانه از دید یک جاسوس غربی است.

بها:۲۰۰۰۰ ریالاسطوره ی "مرکاوا"

اسطوره ی

"اسطوره مرکاوا" مستندی است پژوهشی پیرامون نحوه ی انهدام تانک های فوق مدرن "مرکاوا" توسط مجاهدان فلسطینی و رزمندگان حزب الله لبنان.

این تانک به عنوان یکی از افتخارات ارتش رژیم صهیونیستی و اسطوره این رژیم همواره مورد توجه بوده است.

در خلال جنگ ۳۳ روزه حدود ۱۵۰ دستگاه تانک مرکاوا توسط شیرمردان مقاومت اسلامی هدف قرار گرفت و نابود شد.

و این چنین بود که یکی دیگر از اسطوره های ارتش شکست ناپذیر!!! به زباله دان تاریخ پیوست.

بها: ۱۰۰۰۰ ریالتلفن مرکز پخش:

۰۹۱۲۲۰۶۳۶۲۴


مراکز فروش محصولات

1-تهران- میدان فردوسی- خیابان سپهبد قرنی- نبش کوچه فلاح پور-

فروشگاه روایت فتح

تلفن تماس:

۸۸۸۹۷۸۱۴

۰۹۱۱۱۱۶۴۹۳۸


2-مشهد- موسسه آرمان

www.armancenter.com

تلفن تماس:

۷۲۷۲۶۰۰-۰۵۱۱

۰۹۱۵۵۵۷۰۷۷۶

3-شیراز- چهار راه خیرات- خیابان خیام- کوچه جنب مسجد خیرات- موسسه

صوت الحسین(ع)

تلفن تماس:

۲۳۳۰۹۶۹-۰۷۱۱

۲۳۴۹۵۹۶-۰۷۱۱

۰۹۱۷۳۱۶۹۲۱۵

+ نوشته شده در  چهارشنبه هجدهم اردیبهشت 1387ساعت 7:2  توسط   | 

محصولات فرهنگی مرتبط با فلسطین از سایت آرمان خواهی

اسرار یک ترور

شهید عماد مغنیه

 مستندی دیدنی پیرامون زمینه ها ، عوامل و تبعات ترور سردار شهید "حاج عماد مغنیه"
با زیر نویس فارسی
 سفارش پستی


 
هشتاد سال مقاومت

80 سال مقاومت مردم فلسطین

.

روایتی از مقاومت 80 ساله مردم فلسطین در برابر سلطه جوییهای قدرتهای بزرگ پیروز جنگ جهانی اول
بين سالهاي 1920 تا 2000 ميلادي

مستندی از سیاوش سرمدی


 
بشارت پیروزی

سخنرانی سردار حاج سعید قاسمی سخنرانی سردار حاج سعید قاسمی درمراسم چهلمین روز شهادت شهید عماد مغنیه ،‌ به همراه سخنرانی وحید جلیلی (سردبیر نشریه راه)       

فروردین 87 ، مشهد مقدس، مسجد انصارالمهدی(عج)

قیمت: 1100 تومان
سفارش پستی 
شرح صدر::سیری در سیره و اندیشه امام موسی صدر::

امام موسی صدر سیری در سیره و اندیشه لبناناولین نرم‌افزار چند رسانه‌ای سیره و اندیشه امام موسی صدر در سالگرد ربوده شدن این شخصیت اندیشمند و مجاهد با نام « شرح صدر»، توسط موسسه فرهنگی نرم‌افزاری آرمان و با همکاری موسسه فرهنگی تحقیقاتی امام موسی صدر  تولید شده است.

این نرم‌افزار شامل بخشهای: زندگي نامه، انديشه ،سيره،  با ياران،   ماخذ شناسي،  اسناد،  ويژه ها،  تصاوير، صدا و  فيلم می‌باشد. 
مستند شکار مهندس

مستند شکار مهندسمستند "شکار مهندس" که توسط یکی از شبکه های تلویزیونی آمریکایی با گرایش های صهیونیستی ساخته شده، شرحی است بر نحوه عملیات پیچیده ترور مهندس شهید یحیی عیاش.

محصولی جدید از ستاد پاسداشت شهدای نهضت جهانی اسلام

قیمت +هزینه بسته بندی: 1100 تومان
سفارش پستی

+ نوشته شده در  چهارشنبه هجدهم اردیبهشت 1387ساعت 6:12  توسط   |